Отзывы о компании Timi.com.ua
- Микола Л.
- Плис С.
Опрацювали і відправили замовлення вдень після нічного масованого обстрілу! Ви - неймовірні! Я навіть не очікувала такої оперативності. Дякую!
Дітки отримають подарунки вчасно!
Нічнички працюють, тримають досить довго. Виглядають класно!Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.uaДякую за швидку відправку та гарну якість) Чудові кошики для зберігання дитячих іграшок
Елена Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Оксана Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок)
Олена Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.uaВсім рекомендую даний магазин 100% ! Гарне обслуговування, та якісний товар! Все супер, дякую!
Володимир М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Юлия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
Анатолій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якість гівно, не те що на картинці, доставку писали 60 по факту 130 грн, ще й запакували дуже погано , просто в плівку. дійшло не ціла коробка, з мятинами та діркою.....