Відгуки про компанію Timi.com.ua
- Микола Л.
- Плис С.
Опрацювали і відправили замовлення вдень після нічного масованого обстрілу! Ви - неймовірні! Я навіть не очікувала такої оперативності. Дякую!
Дітки отримають подарунки вчасно!
Нічнички працюють, тримають досить довго. Виглядають класно!Олена М.Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую за швидку відправку та гарну якість) Чудові кошики для зберігання дитячих іграшок
Елена Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Оксана Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ок)
Олена Ш.Угода на маркетплейсі Prom.uaВсім рекомендую даний магазин 100% ! Гарне обслуговування, та якісний товар! Все супер, дякую!
Володимир М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Юлия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
Анатолій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість гівно, не те що на картинці, доставку писали 60 по факту 130 грн, ще й запакували дуже погано , просто в плівку. дійшло не ціла коробка, з мятинами та діркою.....